top of page

O nás...

MUDr. Tomáš Zmek

Ortoped

 

Studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, promoval v roce 2006. Následně pracoval 8 let na ortopedickém oddělení nemocnice Česká Lípa. Atestaci z oboru Ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí složil v roce 2014.

1.11.2016 otevřel vlastní ortopedickou ambulanci se zákrokovým sálkem. Operační zákroky v celkové narkóze provádí v nemocnici v Rumburku a v Chomutově.

Souběžně pracuje jako lékař záchranné služby.​
 

Andrea Dvořáková

Registrovaná zdravotní sestra

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Liberci obor Dětská sestra, maturovala v roce 1994. Následně nastoupila do Nemocnice Česká Lípa, kde pracuje dodnes. Nejprve na dětském oddělení a od roku 2004 na ortopedii. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Od listopadu 2016 souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci.
 

Bc. Alena Křížová

Registrovaná zdravotní sestra

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Děčíně obor Ošetřovatel, následně pak Zdravotnický asistent, maturovala v roce 2009. Po maturitě pracovala na interním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, od roku 2017 na gastroenterologickém oddělení dětské kliniky. Bakalářský titul v oboru Ošetřovatelství získala v roce 2016 na Vysoké škole zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Od roku 2018 pracuje v soukromé ortopedické ambulanci.

Leona Havlasová

Registrovaná zdravotní sestra, instrumentářka zákrokového sálku

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Rumburku, následně specializaci v perioperační péči ve FN Motol. Pracuje na operačních sálech nemocnice Rumburk jako instrumentářka. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci se zákrokovým sálkem.

Bc. Šárka Kánská

Registrovaná zdravotní sestra, instrumentářka zákrokového sálku

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Děčíně obor Zdravotnický asistent, po maturitě pak bakalářský obor Ošetřovatelství na UJEP v Ústí nad Labem. Od školy pracuje na chirurgickém odělení nemocnice Děčín, od roku 2012 na operačních sálech jako instrumentářka. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Nyní souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci se zákrokovým sálkem.

bottom of page