top of page

O nás...

MUDr. Tomáš Zmek

Ortoped

 

Studoval na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, promoval v roce 2006. Následně pracoval 8 let na ortopedickém oddělení nemocnice Česká Lípa. Atestaci z oboru Ortopedie a traumatologie pohybového ústrojí složil v roce 2014.

1.11.2016 otevřel vlastní ortopedickou ambulanci se zákrokovým sálkem. Operační zákroky v celkové narkóze provádí v nemocnici v Rumburku a v Chomutově.

Souběžně pracuje jako lékař záchranné služby.​
 

UK
UK
press to zoom
Atestace
Atestace
press to zoom
Licence
Licence
press to zoom
ČLK
ČLK
press to zoom
DCV
DCV
press to zoom
Andrea Dvořáková

Registrovaná zdravotní sestra

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Liberci obor Dětská sestra, maturovala v roce 1994. Následně nastoupila do Nemocnice Česká Lípa, kde pracuje dodnes. Nejprve na dětském oddělení a od roku 2004 na ortopedii. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Od listopadu 2016 souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci.
 

Bc. Alena Křížová

Registrovaná zdravotní sestra

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Děčíně obor Ošetřovatel, následně pak Zdravotnický asistent, maturovala v roce 2009. Po maturitě pracovala na interním oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, od roku 2017 na gastroenterologickém oddělení dětské kliniky. Bakalářský titul v oboru Ošetřovatelství získala v roce 2016 na Vysoké škole zdravotnictví a sociální práce sv. Alžběty. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Od roku 2018 pracuje v soukromé ortopedické ambulanci.

Leona Havlasová

Registrovaná zdravotní sestra, instrumentářka zákrokového sálku

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Rumburku, následně specializaci v perioperační péči ve FN Motol. Pracuje na operačních sálech nemocnice Rumburk jako instrumentářka. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci se zákrokovým sálkem.

Bc. Šárka Kánská

Registrovaná zdravotní sestra, instrumentářka zákrokového sálku

 

Studovala na Střední zdravotnické Škole v Děčíně obor Zdravotnický asistent, po maturitě pak bakalářský obor Ošetřovatelství na UJEP v Ústí nad Labem. Od školy pracuje na chirurgickém odělení nemocnice Děčín, od roku 2012 na operačních sálech jako instrumentářka. Má registraci k práci bez odborného dohledu. Nyní souběžně pracuje v soukromé ortopedické ambulanci se zákrokovým sálkem.

bottom of page