top of page

Služby

V naší ortopedické ambulanci Vám nabízíme komplexní ortopedické vyšetření. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně.

Do naší ortopedické ambulance je potřeba se objednat, přispívá to k většímu komfortu klientů a zkrácení čekací doby v čekárně.

Pokud máte akutní problém, napište nebo zavolejte a pokusíme se Vám nabídnout nejbližší možný termín či dle závažnosti stavu ošetření přímo v daný den.

Návazností na ortopedické vyšetření a diagnostiku je možnost operačního řešení.

Artroskopické operace kolenních kloubů provádíme v rámci jednodenní péče na operačním sále v Ústí nad Labem. Pokud máte kompletní vyšetření včetně MR s indikací k zákroku, objednáme Vás přednostně.

Operační zákroky za hospitalizace provádíme v nemocnici v Rumburku a v Chomutově.

Výkony v lokální anestezii můžete podstoupit na zákrokovém sálku u ordinace: operace karpálního tunelu, lupavého prstu ruky, kladívkových prstů nohy, drobné excize kožních névů či malých nádorků, atd.

Na vyšetření si s sebou prosím přineste veškerou dokumentaci týkající se Vašich aktuálních potíží (RTG, CT, MRI, sono, lékařské zprávy, operační protokoly). U RTG nestačí popis vyšetření, přineste prosím obrazovou dokumentaci na CD.


RTG a sono vyšetření provedená na Poliklinice Děčín (Myslbekova 5 - sídlo VZP) nemusíte nosit, s jejich serverem jsme propojení a vyšetření můžeme zobrazit přímo v naší ordinaci.
Vyšetření provedená na pracovištích připojených do ePACSové sítě (např. nemocnice Děčín, Česká Lípa, Rumburk, Ústí nad Labem) nám prosím nechte z těchto pracovišť zaslat do ePACS schránky Polikliniky Děčín (WF hospital) - ae-title (adresa v rámci ePACSové sítě) je "pol.decin.cz". O zaslání dokumentace požádejte pracovníka RTG oddělení.


Pokud RTG nemáte a budeme ho indikovat v naší ambulanci, můžete na vyšetření přijít s předstihem 10-15 minut, sestra Vás zatím odešle na RTG.

V rámci ortopedické ambulance nabízíme aplikaci nitrokloubní výživy (kys. hyaluornové) a kolagenu GUNA MD.

Nabízíme i aplikaci autologní (vlastní) plasmy bohaté na krevní destičky.

Ve spolupráci se Zdravotnickou a lékařskou službou EPS nabízíme zajištění zdravotnických asistencí na společenských, kulturních a sportovních akcích.

bottom of page