top of page

Služby

V naší ortopedické ambulanci Vám nabízíme komplexní ortopedické vyšetření. Vždy profesionální a osobní přístup je u nás samozřejmostí. Ke každému pacientovi přistupujeme při řešení jeho zdravotních problémů individuálně.

Na ortopedické vyšetření nemusíte mít doporučení od svého praktického lékaře, ani od jiného ambulantního specialisty.

Do naší ortopedické ambulance je potřeba se objednat, přispívá to k většímu komfortu klientů a zkrácení čekací doby v čekárně.

Pokud máte akutní problém, napište nebo zavolejte a pokusíme se Vám nabídnout nejbližší možný termín či dle závažnosti stavu ošetření přímo v daný den.

Návazností na ortopedické vyšetření a diagnostiku je možnost operačního řešení. Operační zákroky v celkové anestezii provádím v nemocnici v Rumburku a v Chomutově. Malé výkony v lokální anestezii provádím na našem vlastním zákrokovém sálku u ordinace, nabízíme možnost operace karpálního tunelu, lupavého prstu ruky, kladívkových prstů nohy, drobné excize kožních névů či malých nádorků, atd.

Na vyšetření si s sebou prosím přineste veškerou dokumentaci týkající se Vašich aktuálních potíží (RTG, CT, MRI, sono, lékařské zprávy, operační protokoly). U RTG, CT a MRI nestačí popis vyšetření, přineste prosím obrazovou dokumentaci na CD.
RTG a sono vyšetření provedená na Poliklinice Děčín (Myslbekova 5 - sídlo VZP) nemusíte nosit, s jejich serverem jsme propojení a vyšetření můžeme zobrazit přímo v naší ordinaci.
Vyšetření provedená na pracovištích připojených do ePACSové sítě (např. nemocnice Děčín, Česká Lípa, Rumburk, Ústí nad Labem) nám prosím nechte z těchto pracovišť zaslat do ePACS schránky Polikliniky Děčín (WF hospital) - ae-title (adresa v rámci ePACSové sítě) je "pol.decin.cz". O zaslání dokumentace požádejte pracovníka RTG oddělení.


Pokud RTG nemáte a budeme ho indikovat v naší ambulanci, můžete na vyšetření přijít s předstihem 10-15 minut, sestra Vás zatím odešle na RTG.

V rámci ortopedické ambulance nabízíme aplikaci nitrokloubní výživy (kys. hyaluornové) a kolagenu GUNA MD.

Nabízíme i aplikaci autologní (vlastní) plasmy bohaté na krevní destičky.

Ve spolupráci se Zdravotnickou a lékařskou službou EPS nabízíme zajištění zdravotnických asistencí na společenských, kulturních a sportovních akcích.

press to zoom
RV+RZP2
RV+RZP2

press to zoom
RV+RZP
RV+RZP

press to zoom

press to zoom
1/4
HyalOne
HyalOne

press to zoom
Hyalubrix_
Hyalubrix_

press to zoom
Guna MD
Guna MD

press to zoom
HyalOne
HyalOne

press to zoom
1/10
bottom of page