top of page

Zdravotnické asistence

Ve spolupráci se Zdravotnickou a lékařskou službou EPS nabízíme zajištění zdravotnických asistencí na společenských, kulturních a sportovních akcích. Asistencí se účastní pouze vysoce kvalifikovaní a erudovaní odborníci, kteří se profesionálně věnují přednemocniční neodkladné péči, klinické a urgentní medicíně.

RV+RZP
  • Instagram

Posádku tvoří lékař záchranné služby, zdravotnický záchranář a řidič. Námi používané sanitní vozidlo VW T5 4x4 je vybaveno předepsanými prostředky pro činnost zdravotnické záchranné služby stejně jako vůz rychlé lékařské pomoci. Snažíme se vycházet maximálně vstříc novým trendům v přednemocniční péči a přizpůsobujeme zdravotnické vybavení příslušné akci. Úzce spolupracujeme s místně příslušnými složkami integrovaného záchranného systému.

Nabízíme možnost využití stanu pro předstartovní vyšetření závodníků. Na základě Vašeho požadavku zřídíme shodně přístrojově vybavenou ošetřovnu i v rámci stadionu či haly, vybavíme jí lůžkem, zdravotnickými přístroji a materiálem. Tato možnost je využitelná při asistencích na koncertech nebo na akcích s velkým počtem návštěvníků

.
Dále můžeme nabídnout i speciální čtyřkolku s transportním vlekem pro pacienta s možností fixace páteře. Tuto lze nasadit i v uzavřených halách a stadionech kam by nebylo možné zajet sanitním speciálem.

V případě, že je potřeba akci zajistit i z hlediska požární ochrany, spolupracujeme s JPO Zákupy a JPO Pec pod Sněžkou. Jedná se o jednotky s pčedurčením a vybavením pro dopravní nehody.


Naši záchranáři nejsou na poli zajištění sportovních, kulturních a jiných akcí žádným nováčkem. Mluví za nás dlouhodobá spolupráce v rámci seriálu běhů RUN TOUR (2015-2022).


Včasným ošetřením a přesnou diagnózou právě specialistou z oboru ortopedie a úrazové medicíny lze započít již na místě vzniku úrazu správně indikované neodkladné ošetření a léčbu, což významně zkrátí dobu léčby a rekonvalescence a urychlí návrat sportovce do plné zátěže.


Používáme pouze certifikované a schválené léčebné prostředky a registrované léky. Průběžně procházíme kontrolami úřadů a společností tak, aby vše splňovalo aktuální normy v přednemocniční péči.

Cena za zajištění akce je individuální dle rozsahu akce a počtu zdravotníků.

Nejsme plátci DPH.
 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
Jiří Dittrich, Zdravotnická a lékařská služba EPS
tel. +420 770 066 998 email: EPS.zachranka@email.cz

IMG_0251.jpg
  • Instagram

Zpráva byla odeslána. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

bottom of page