Zdravotnické asistence

Ve spolupráci se Zdravotnickou a lékařskou službou EPS nabízíme zajištění zdravotnických asistencí na společenských, kulturních a sportovních akcích. Asistencí se účastní pouze vysoce kvalifikovaní a erudovaní odborníci, kteří se profesionálně věnují přednemocniční neodkladné péči, klinické a urgentní medicíně.

RV+RZP
  • Instagram

Posádku tvoří lékař záchranné služby, zdravotnický záchranář a řidič. Námi používané sanitní vozidlo VW T5 4x4 je vybaveno předepsanými prostředky pro činnost zdravotnické záchranné služby stejně jako vůz rychlé lékařské pomoci. Snažíme se vycházet maximálně vstříc novým trendům v přednemocniční péči a přizpůsobujeme zdravotnické vybavení příslušné akci. Například při zajišťování atletických závodů pro AC Slovan Liberec jsme rozšířili vybavení o fixační ortopedické a traumatologické pomůcky. V případě potřeby posádka zahájí rozšířenou zdravotnickou první pomoc, v co nejkratším čase stabilizuje zdravotní stav pacienta a pokud to okolnosti vyžadují, zajistí odborný transport do zdravotnického zařízení. Úzce spolupracujeme s místně příslušnými složkami integrovaného záchranného systému.

Nabízíme možnost využití stanu pro předstartovní vyšetření závodníků, kde je možné změřit krevní tlak, saturaci, glykémii, natočit záznam EKG, což jsou základní faktory důležité pro zhodnocení bezpečného startu sportovců. Tato vyšetření však nejsou podmíněna pouze stanem, na základě Vašeho požadavku zřídíme shodně přístrojově vybavenou ošetřovnu i v rámci stadionu či haly, vybavíme jí lůžkem, zdravotnickými přístroji a materiálem. Tato možnost je využitelná při asistencích na koncertech nebo na akcích s velkým počtem návštěvníků.
Dále můžeme nabídnout i speciální čtyřkolku s transportním vlekem pro pacienta s možností fixace páteře. Tuto lze nasadit i v uzavřených halách a stadionech kam by nebylo možné zajet sanitním speciálem.

V případě, že je potřeba akci zajistit i z hlediska požární ochrany, spolupracujeme s JPO Zákupy a JPO Pec pod Sněžkou. Jedná se o jednotky s pčedurčením a vybavením pro dopravní nehody.
Naši záchranáři nejsou na poli zajištění sportovních, kulturních a jiných akcí žádným nováčkem. Mluví za nás proběhlé spolupráce s Českou pojišťovnou v rámci RUN TOUR 2015, 2016, 2017, 2019 a 2020. Tyto závody probíhaly i na obtížných trasách v horském terénu Liberecké kotliny.
Včasným ošetřením a přesnou diagnózou právě specialistou z oboru ortopedie a úrazové medicíny lze započít již na místě vzniku úrazu správně indikované neodkladné ošetření a léčbu, což významně zkrátí dobu léčby a rekonvalescence a urychlí návrat sportovce do plné zátěže.
Používáme pouze certifikované a schválené léčebné prostředky a registrované léky. Průběžně procházíme kontrolami úřadů a společností tak, aby vše splňovalo aktuální normy v přednemocniční péči.
Jako jediná společnost v oboru neúčtujeme dopravné na místo a zdravotnický materiál a to i nadstandardní!!

Cena za zajištění akce je individuální dle rozsahu akce a počtu zdravotníků.

Nejsme plátci DPH.
 

V případě zájmu nás prosím kontaktujte:
Jiří Dittrich, Zdravotnická a lékařská služba EPS
tel. +420 770 066 998 email: EPS.zachranka@email.cz

IMG_0251.jpg
  • Instagram

Zpráva byla odeslána. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.